Siit näete pallisaalis perioodiliselt toimuvaid trenne või reserveeringuid.

 

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
08.00 - 09.00 Pallisaal - risti väljak 2
Kehaline kasvatus
08.00 - 14.50
Paikuse Põhikool
Pallisaal - risti väljak 2
Kehaline kasvatus
08.00 - 15.00
Paikuse Põhikool
Pallisaal - risti väljak 2
Kehaline kasvatus
08.00 - 15.00
Paikuse Põhikool
Pallisaal - risti väljak 2
Kehaline kasvatus
08.00 - 15.00
Paikuse Põhikool
Pallisaal - risti väljak 2
Kehaline kasvatus
08.00 - 15.00
Paikuse Põhikool
09.00 - 10.00 Pallisaal - risti väljak 209.00 - 10.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 209.00 - 10.00

Broneeri!
10.00 - 11.00 Pallisaal - risti väljak 210.00 - 11.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 210.00 - 11.00

Broneeri!
11.00 - 12.00 Pallisaal - risti väljak 211.00 - 12.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 211.00 - 12.00

Broneeri!
12.00 - 13.00 Pallisaal - risti väljak 212.00 - 13.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 212.00 - 13.00

Broneeri!
13.00 - 14.00 Pallisaal - risti väljak 213.00 - 14.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 213.00 - 14.00

Broneeri!
14.00 - 15.00 Pallisaal - risti väljak 214.00 - 15.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 214.00 - 15.00

Broneeri!
15.00 - 16.00 Pallisaal - risti väljak 2
Käsipall lastele
15.00 - 17.00
J.Lepp/T.Heinla/HC Pärnu
Pallisaal - risti väljak 2
Võrkpall
15.00 - 16.00
Kooli huviring
Pallisaal - risti väljak 2
Käsipall
15.00 - 17.00
J.Lepp/HC Pärnu
Pallisaal - risti väljak 2
Võrkpall
15.00 - 16.00
Kooli huviring
Pallisaal - risti väljak 2
Käsipall
15.00 - 17.30
J.Lepp/HC Pärnu


Pallisaal - risti väljak 2
Lauatennis
17.30 - 19.00
A.Kull/Pärnu Linna Spordikool
Pallisaal - risti väljak 215.00 - 16.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 215.00 - 16.00

Broneeri!
16.00 - 17.00 Pallisaal - risti väljak 216.00 - 17.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 2
Korvpall
16.00 - 17.00
L.Rebane/KK Paulus
Pallisaal - risti väljak 216.00 - 17.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 216.00 - 17.00

Broneeri!
17.00 - 18.00 Pallisaal - risti väljak 2
Sulgpall
17.00 - 18.30
A.Kõrge/Pärnu Sulgpalliklubi


Pallisaal - risti väljak 2
Korvpall
18.30 - 20.00
T.Tiitso
Pallisaal - risti väljak 2
8-10.a. jalgpall
17.00 - 18.00
JK Vaprus
Pallisaal - risti väljak 2
Sulgpall
17.00 - 18.30
A.Kõrge/Pärnu Sulgpallklubi


Pallisaal - risti väljak 2
Saalihoki
18.30 - 20.00
P.Peebo/Pärnu Saalihokiklubi
Pallisaal - risti väljak 2
8-10.a. jalgpall
17.00 - 18.00
JK Vaprus
Pallisaal - risti väljak 217.00 - 18.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 217.00 - 18.00

Broneeri!
18.00 - 19.00 Pallisaal - risti väljak 218.00 - 18.30

Broneeri!

Pallisaal - risti väljak 2
Saalihoki
18.30 - 20.00
I.Tallinn/SHK Pärnu Bullet
Pallisaal - risti väljak 218.00 - 18.30

Broneeri!

Pallisaal - risti väljak 2
Saalihoki
18.30 - 20.00
I.Tallinn/SHK Bullet
Pallisaal - risti väljak 218.00 - 19.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 218.00 - 19.00

Broneeri!
19.00 - 20.00 Pallisaal - risti väljak 219.00 - 20.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 219.00 - 20.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 219.00 - 20.00

Broneeri!
20.00 - 21.00 Pallisaal - risti väljak 220.00 - 21.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 2
Korvpall
20.00 - 21.30
U.Parts
Pallisaal - risti väljak 220.00 - 21.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 2
Korvpall
20.00 - 21.30
T.Tiitso
Pallisaal - risti väljak 220.00 - 21.00

Broneeri!
21.00 - 22.00 Pallisaal - risti väljak 221.00 - 22.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 221.00 - 22.00

Broneeri!
Pallisaal - risti väljak 221.00 - 22.00

Broneeri!
Vajutage trennile, et lugeda lisainfot

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

Pühapäev